Bajzát Pétert nem kell bemutatni a nyíregyházi szurkolóknak. A korábbi gólkirály a 2010/2011-es és a 2013/2014-es idényben is több mint húsz gólt lőtt a Szpari színeiben, és a közönség egyik kedvence volt. A következő egy évben ismét a Spartacusban játszik majd.

- Megkerestek a nyíregyházi vezetők, és nagyon könnyen megállapodtunk. Szép emlékek kötnek a városhoz, és a szakmai háttér is adott a megfelelő munkához, így örömmel mondtam igent. Úgy segítem a klubot, ahogy csak tudom, ha kell a kispadról beszállva, ha kell kezdőként. Tudom, hogy mindenki azt várja, hogy ott folytatom, ahol abbahagytam, és a csatárnak az is a dolga, hogy gólt lőjön, ezért ez nem nyomaszt. Igyekszem majd kihasználni a lehetőségeket – mondta Bajzát Péter, aki az NB-II mellet kétszer az élvonalban is gólkirály volt.

A játékos pénteken csatlakozik a többiekhez.