Újpesten lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus női csapata. A mieink a 11. percben hátrányba kerültek, és ez nagyban meghatározta a folytatást. A játékrész hajrájában megduplázta előnyét a fővárosi csapat, a második félidőben pedig további gólokat lőttek a hazaiak, így megnyerték a találkozót.

Újpest - Nyíregyháza Spartacus 5-0 (2-0)

Nyíregyháza: Bódig - Tóth, Barta (Popovics 88.,), Kocsis (Pekk 77.,), Szanyi, Kovács, Bodnár (Nagy 67.,), Urai, Hrinkó(Balogh a szünetben), Czvik (Bukta a szünetben), Kárpátfalvi (Néző 88.,)

Szilágyi Krisztián vezetőedző: - Az első fèlidőben èrthetetlenül kishitűen jàtszottunk,a màsodik jàtèkrèszben màr kezdtünk magunkra talàlni, àm ekkor sajnos kèt elkerülhető gólnak köszönhetően mèg nagyobb hàtrànyba kerültünk , így teljesen megèrdemelt újpesti győzelem született.