Gyulára látogatott U16-os leány együttesünk. Viharos szélben a hazai csapat jobban alkalmazkodott a körülményekhez, az első félidőben két átlövés után szereztek kétgólos előnyt. Fordulás után büntetőt kapott a Szpari amit az ellenfél kapusa hárítani tudott, és szépítés helyett jött a gyulaiak harmadik gólja egy szabadrúgás után, ami a mérkőzést is eldöntötte. Helyzetekig eljutottak a Szpari lányai de szépíteni nem sikerült, így maradt a három gólos hazai siker.

Gyulai Amazonok U16 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 3-0 (2-0)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Bartha Bianka, Huszár Hanna, Lakatos Zsanett,(Barna Réka), Pekk Luca, Moravszki Hanna, Brekovszki Julianna, Linzenbold Dorina,(Benkő Kíra), Szalanics Dóra, Jeney Antónia, Zsigó Dalma.

Edzők: Sándor Dávid, Nagy Panna

Sándor Dávid: - Ma fejben nem voltunk ott a bajnoki mérkőzésen, bátortalanul játszottunk, nem mertünk vállalkozni. Féltünk belemenni a párharcokba aminek csak vereség lehetett a vége amivel nincs probléma, a fontos az lesz, hogy egy ilyen mérkőzés után mennyit tanulunk a hibáinkból.