Az Eger U19-s leány csapata látogatott Nyíregyházára. A mérkőzés nyíregyházi helyzetekkel indult, és az első félidőben meg is lett az eredménye, Benedek Klaudia két góljával 2-0-s előnnyel mentek pihenőre a mieink. Aztán a második félidőben a lelkesen játszó egriek kontráikat könyörtelenül befejezték, és megfordították a mérkőzést.

Nyíregyháza Spartacus FC leány U19 - Eger SE leány U19 2-6 (2-0)

Nyíregyháza: Verdes Virág(Czvik Petra), Bukta Bianka, Böszörményi Kíra, Szondi Lilla, László Kiara(Bartha Bianka), Kocsis Kíra(Kornyitás Petra), Csercsa Amanda(Tóth Vanda), Stefán Bernadett, Benkő Kíra, Benedek Klaudia(Dobrai Henrietta), Zsigó Dalma(Pekk Luca)

Gól: Benedek Klaudia (2)

Edzők: Sándor Dávid Jeddi Béla

Sándor Dávid: - Az első félidőben úgy fociztunk ahogy azt megbeszéltük, ha pontosabbak vagyunk, nagyobb különbséget is kialakíthattunk volna. Aztán a második félidőben nagyot fordult a világ, nem tudtuk befejezni a támadásainkat, és a vendégek kíméletlenek voltak a kontráikkal és megérdemelten nyerték meg a mérkőzést ,gratulálok nekik!