A Pécset fogadta a Szpari U14-es csapata, és a mieink 2-0-ás vereséget szenvedtek.

Nyíregyháza Spartacus-PMFC 0-2

Nyíregyháza: Sira-Dankó(Juhász), Lakatos, Jakab, Halász(Tran Ba)-Tóth M., Pataki(Pankotai), Bakó-Kenéz, Piros(Onder)(Farkas), Ferenczi(Hegedűs)

Papp Ákos vezetőedző: - Csalódott vagyok. Nem feltétlenül az eredmény miatt, hanem a mutatott teljesítmény mondatja ezt velem. Mindenben fölénk nőtt az ellenfél. Fizikálisan erősek voltak, 190cm magas játékosuk volt 13 évesen, elfogadom. De hozzáállásban is fölénk nőttek. Volt egy út, ami azt mutatta, hogy jó irányba megyünk, ám két mérkőzés óta nem ismerek a csapatra. Nagyon nehéz hét következik, nagyon jó csapatok ellen. Jön a Fradi és megyünk Győrbe. Ha szervezettek leszünk, képesek lehetünk jó eredményre. Bizonyítani kell!