Szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus a szakmai stáb több tagjával, így közös megegyezéssel távozik a klubtól Sándor István szakmai tanácsadó, Szergej Pacaj vezetőedző és Ifj. Sándor István scout is. A délutáni edzés előtt a vezetés a játékosoknak bejelentette a változásokat. A Nyíregyháza Spartacus hivatalosan szerdán délelőtt mutatja be az új vezetőedzőt, aki a hétvégén a Szolnok elleni mérkőzésen már irányíthatja a csapatot.

Szergej Pacaj nyáron vette át a csapat irányítását, mely 12 mérkőzésen szerzett 20 pontjával a 6. helyen áll a tabellán. Sándor István 2020. áprilisában tért vissza Nyíregyházára, ahol korábban többször dolgozott trénerként, és akkor lett scout Ifj. Sándor István is.

Sándor Istvánnak, Szergej Pacajnak és Ifj. Sándor Istvánnak is köszönjük mindazt amit a Spartacusért tettek, további munkájukhoz sok sikert kívánunk!