Hazai pályán játszotta újabb mérkőzését a Nyíregyháza Spartacus leány U16-os csapata, az ellenfél a Kazincbarcika volt. Jó iramú mérkőzésen, már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a Nyíregyháza, és magabiztos játekkal tartotta itthon a 3 pontot.

Nyíregyháza Spartacus Leány U16 - Kazincbarcika SC Leány U16 10-0 (7-0)

Nyíregyháza: Juhász Kinga - Bartalos Nóra, Huszár Hanna, Balázscsik Dóra, Takács Eszter - Iski Kira, Linzenbold Dorina, Törő Lara (Tóth Krisztina) - Palincsár Fanni, Bálint Antónia, Décsi Anna (Moldván Sára)

Gól: Linzenbold Dorina 2, Törő Lara 3, Bálint Antónia 2, Tóth Krisztina 3

Jeddi Béla vezetőedző: - Nagyon jó szellemben, nagyszerű hozzáállással léptek pályára a lányok, jár a dicséret nekik, mert többen is kisebb-nagyobb sérüléstől hátráltatva léptek pályára. A győzelem még ilyen arányban is teljesen megérdemelt. Akaratból mindenképpen jeles jár a lányoknak!