Nagykállóban játszott bajnokit a Megyei II. osztály Pannónia csoportjában a Szpari II. A mieink a 36. percben szereztek vezetést Magyar Gábor révén. Fordulás után Trencsényi Bence hét perc alatt duplázott, eldöntve ezzel a találkozót. A hajrában Tudja Dávid is betalált, és bár Málik János szépített, a Szpari II. biztosan győzött.

Nagykálló - Nyíregyháza Spartacus II 1-4 (0-1)

Nyíregyháza: Talián - Barzó(Vámos), Szűcs D., Hunyadi, Magyar, Tóth Á.(Sztankó), Kecskeméti (Németh), Tudja, Trencsényi, Szokolai(Batta), Tangel (Torkos)

vezetőedző: Szilágyi Krisztián

gólszerző: Málik (87.) illetve Magyar (36.), Trencsényi ( 60., 67.), Tudja (80.)

Szilágyi Krisztián: - Fegyelmezetten, jól játszott a csapat. Végig kontrollálni tudtuk a mérkőzést, így egy jó csapat otthonában tudtunk három pontot szerezni.