Nincs megállás, szerdán már a 31. fordulót rendezik a labdarúgó NB-II-ben. A Nyíregyháza Spartacus a Budaörs ellen lép pályára a Városi Stadionban. A két csapatot mindössze két hely és két pont választja el a tabellán, a Szpari áll előrébb, a 7. pozícióban. A hétvégén mindkét gárda veretlen maradt, a mieink Szombathelyen játszottak döntetlent, a Budaörs pedig legyőzte a Dorogot. Ősszel egy izgalmas mérkőzést játszottak a csapatok, és a Nyíregyháza a szünetben Ötvös és Kalocsai találataival 2-0-ra vezetett. Aztán jött egy rövidzárlat, előbb percek alatt egyenlítettek a budaörsiek, majd a győztes gólt is megszerezték, így 3-2-re megnyerték az összecsapást. A szerdai lesz a 10. meccs a két együttes között, és a három Spartacus sikerrel szemben négy budaörsi van, kétszer pedig döntetlent játszottak a csapatok.

Az utolsó nyíregyházi találkozón, még 2019. decemberében 4-0-s Szpari siker született. A szerdai mérkőzés 18 órakor kezdődik zárt kapuk mögött, élő stream közvetítést ezúttal is tervezünk.