A Nyíregyháza Spartacus a szolnoki győzelem után szerdán már hazai környezetben lép pályára a Vác ellen. Bár a váciak az idei szezonban csak hat pontot szereztek, több gárdát megtréfáltak már. A feljutásért harcoló Gyirmót vagy ETO FC Győr például nem tudta legyőzni őket, megverték a Dorogot és döntetlent játszottak a Tiszakécskével is. Ezzel együtt a Nyíregyháza számít a mérkőzés esélyesének, és fontos lenne az újabb három pont begyűjtése. A 11. forduló találkozóját a korosztályos válogatott mérkőzései miatt halasztották el, így november 27-én szerdán 18 órakor fogadja a Szpari a Vácot.

A klub vezetése úgy döntött, a nézőknek nem kell belépőt vásárolniuk a mérkőzésre, azaz ingyenes lesz. Vasárnap a Csákvár érkezik 13 órától, ott ugyan kell jegyet venni, de a Nyíregyháza Spartacus a teljes befolyó összeget jótékony célja ajánlja fel.