Vasárnap második idegenbeli mérkőzését vívja a Nyíregyháza Spartacus.

Az ellenfél az a Siófok lesz, mely az első fordulóban 1-0-ra verte a Diósgyőrt, majd legutóbb 1-0-ra kikapott a Csákvár vendégeként. A vasárnapi lesz a két csapat 26. bajnoki találkozója, 10 esetben az élvonalban találkoztak az együttesek. 13 meccset nyert a Szpari, hatszor diadalmaskodott a Siófok, és hatszor lett döntetlen a végeredmény. Utoljára áprilisban játszott egymással a két gárda, akkor 1-0-ra a siófokiak győztek.

A vasárnapi házigazda keretében több változás volt a nyári szünetben. Deutsch Bence épp Nyíregyházára igazolt.

Érkezők: Debreceni Ákos (Paks – kölcsönbe), Dénes Csanád Vilmos (Mol Fehérvár FC II), Girsik Áron (Dorog), Kovács Dániel (Bicske – kölcsönből vissza), Lapos Máté (Bicske – kölcsönből vissza), Major Gergő (Puskás Akadémia), Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger), Nyári Patrik (Paks – kölcsönbe), Nyitrai Bence (Bp. Honvéd – kölcsönbe), Pataki Zoltán (Törökszentmiklós), Vágó Gábor (MOL Fehérvár FC), Winter Dániel (MTK, legutóbb Békéscsaba – kölcsönbe)

Távozók: Boros Roland (Budapest Honvéd – kölcsönből vissza), Deutsch Bence (Nyíregyháza), Eördögh András (Budapest Honvéd – kölcsönből vissza), Farkas Gábor (Vasas – kölcsönből vissza), Horváth Milán (Budapest Honvéd – kölcsönből vissza), Jagodics Bence (Ajka), Kecskés Tamás (visszavonult), Kiss Balázs (ETO FC), Lorentz Márton (Paksi FC – kölcsönből vissza), Szmola Bálint (III. kerületi TVE)

A Siófok - Nyíregyháza Spartacus mérkőzés vasárnap 19.00-kor kezdődik. A vendégjegyek 1600 Ft-ba kerülnek, a diák-nyugdíjas 800 Ft, 14 év alatt és 70 év felett ingyenes.