Mezőkövesden folytatta szereplését a bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus leány U-14-es csapata. A hazaiak 5. helyen várták az összecsapást míg a vendég Nyíregyháza bajnoki címért van versenyben. Ennek megfelelően alakult a mérkőzés, a mieink hamar eldöntötték a lényegi kérdéseket, és nagyarányú győzelmet arattak, ezzel nagy lépést tettek a bajnoki cím felé!

Mezőkövesd Zsóry FC Leány U14-Nyíregyháza Spartacus FC Leány U-14   1-25 (0-13)

Nyíregyháza: Juhász Kinga-Poczók Kincső (Bálint Antónia), Huszár Hanna, Szalmás Vanda (Bartalos Nóra)-Linzenbold Dorina (Palincsár Fanni), Iski Kira (Moldván Sára), Brekovszki Julianna, Törő Lara (Décsi Anna)-Szalanics Dóra (Balázscsik Dóra)

Gól: Szalanics Dóra (12), Brekovszki Julianna (7), Linzenbold Dorina (3), Törő Lara (3)

Jeddi Béla: Gratulálok a lányoknak, szépen, ügyesen játszottak! Csak így tovább, még egy mérkőzés van hátra a bajnokságból, amelyen megkoronázhatjuk az egész éves teljesítményünket!