Hazai pályán játszott a Nyíregyháza Spartacus a Csákvár ellen. A vendégeknél több játékos és a vezetőedző is hiányzott, mivel korábban koronavírus fertőzésen estek át. A mérkőzést itt közvetítettük élőben:

Nyíregyháza Spartacus-Aqvital FC Csákvár 2-1 (1-0)

Városi Stadion 650 néző

Jv:  Szőts Gergely (Buzás Balázs, Medovarszki János)

Nyíregyháza: Fadgyas - Svedyuk, Fodor, Jánvári, Galambos, Papucsek, Kártik (Györgyi 77.), Ötvös (Papp 58.), Hamed, Kalocsai (Vasiljevic 88.), Hornyák

vezetőedző: Gálhidi György

Csákvár: Markek – Mim, Vukasovic, Albert I., Koch (Vida 61.), Magyar, Madarász, Posztobányi,Ganbayar, Vörös, Major

Megbízott edző: Berndt András

A találkozó gyásszünettel indul, a napokban hunyt el Brekk János, a Szpari korábbi vezetőedzőjének édesanyja, és Ulvicki Mihály, a csapat korábbi játékosa.

2. perc Ötvös beadása Posztobányiról pattant ki. A szöglet után Fodor testéről ment mellé a labda.

4. perc GÓÓÓÓL! Hamed Yasin indult meg a bal oldalon, szép kényszerítő után pedig a hosszú sarokba lőtt, 1-0.

9. perc Ötvös vezette keresztbe a labdát a 16-os vonalánál, de nem tudott lőni.

12. perc Hamed 20 méteres lövését fogta Markek.

14. perc Papucsek lövése ment mellé egy beadás után.

20. perc Őrzi előnyét a Szpari, a kapuk most nem forogtak veszélyben.

23. perc Vukasovic távoli lövése ment jócskán mellé.

25. perc Ötvös remek indítása után Hamed lépett ki, de Markek óriásit védett kivetődve.

27. perc Ötvös szabadrúgásáról Hornyák alig maradt le középen.

29. perc Magyar lövése ment mellé.

30. perc Kalocsai 19 méteres lövését fogta a csákvári kapus.

34. perc Svedyuk ment el jól a jobb oldalon, a beadásáról középen lemaradtak a társak.

36. perc Kártik 16 méteres lövése ment fölé.

37. perc Jobb oldali vendég akció után Madarász lőtt mellé.

41. perc Hamed fejelte mellé Ötvös szabadrúgását.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

46. perc Nem volt csere.

50. perc Kártik lőtt fordulásból, fogta a labdát a csákvári kapus.

52. perc Hamed indult volna tisztán, de Mim gyors volt, és elrúgta a labdát.

57. perc Egy szöglet után Kalocsai bombája ment mellé.

60. perc Madarász lövését fogta Fadgyas.

64. perc Nagy helyzet, egy lepattanó Vörös elé került, aki középről tisztán fölé lőtt.

65. perc Vida kapott sárgát.

69. perc Papucsek is besárgult.

71. perc Kalocsai ment el a bal oldalon, beadása után Hornyák lőtt, fogta Markek a labdát.

73. perc Kártik lőtt egy mellrevétel után 25 méterről, hárított a kapus.

75. perc Papp lőtt mellé egy 28 méteres szabadrúgást.

80. perc Magyar kapott sárga lapot.

81. perc GÓÓÓL! Egy beadás után Hamed próbált fejelni, a kapus elütötte a labdát, de Hornyák Marcell érkezett, és a kapuba fejelt, 2-0.

83. perc Albert lövését fogta biztosan Fadgyas.

88. perc Kalocsai indult remekül, de az utolsó pillanatban kirúgták előle a labdát.

90. perc Vukasovic kapott sárgát.

91. perc Györgyi küldött kapura nagy erővel egy 30 méteres szabadrúgást, védett a kapus.

92. perc Fadgyas bravúr, egy megpattanó lapdát tolt ki. A szöglet után Mim fejelt a kapuba, 2-1.

Vége, nyert a Szpari.

Gálhidi György vezetőedző Nyíregyháza: - Az első percekben jól kezdtünk, gyorsan vezetést is szereztünk, majd érthetetlen módon a folytatásban már nem azt játszottuk, amiből eredményesek voltunk. Ez eredményezte azt, hogy végig izgulnunk kellett. Sajnálom, hogy a végén gólt kaptunk.

Berndt András megbízott edző Csákvár: - A körülmények ellenére tisztességesen helyt álltunk. A második félidőben azt kértem, toljuk feljebb a védekezésünket, ekkor jobban is játszottunk, több labdát szereztünk, de csak szépíteni sikerült.