Sinanovic Sinan aláírta szerződését, így a játékos pályára léphetett volt csapata, a Békéscsaba ellen. Alaposan megváltozott a legutóbbi meccshez képest a Szpari kezdője.

Nyíregyháza Spartacus FC - Békéscsaba 3-0 (1-0)

Városi Stadion 850 néző

Jv: Veizer Roland ( Márkus Péter, Tőkés Róbert)

Nyíregyháza Spartacus: Jova - Polényi , Fodor, Végső, Farkas M.(Papp M. 87.), Svedyuk, Kártik, Cenaj, Sinanovic (Ötvös 80.), Kovács N.,(Motkó 83.) Hornyák

vezetőedző: Zoran Spisljak

Békéscsaba: Uram – Pilan, Farkas M., Szélpál, Mészáros M, Szalai (Máris 59.), Nagy S., Bidzilya, Király P., Faragó (Gréczi 65.), Kovács Á. (Pantovic 59.)

vezetőedző: Schindler Szabolcs

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

1. perc Sinanovic lőtt mellé 19 méterről.

7. perc Hazai mezőnyfölény, nagy helyzet nem alakult ki.

10. perc Kovács lövését fogta magabiztosan Jova.

12. perc Az eddigi legnagyobb helyzet, egy bal oldali beadás után Sinanovic alig lőtt mellé az ötös sarkáról.

16. perc Egy szabadrúgás után kapu előtti kavarodás végén Mészáros lőtt kapura, de blokkoltak a nyíregyházi védők.

22. perc Nagy vendég helyzet, egy jobbról érkező beadás után Kovács Á. nem találta el a labdát a kapu előtt

27. perc Hazai szöglet után Végső fejelt, Uram fogta a labdát.

34. perc Király lövését fogta biztosan Jova.

38. perc Szalai kapta a meccs első sárga lapját.

39. perc Király is besárgult.

44. perc GÓÓÓL!!!! Vezet a Szpari! Kártik Bálint passzolt Sinanovic Sinanhoz, akinek pontos beadása után Hornyák Marcell fejelt a kapuba, 1-0.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

49, perc Fodor F. kapott sárgát Kovács Á. buktatásáért. A szabadrúgást Mészáros csavarta fölé.

51. perc Sinanovic lőtt 19 méterről, Uram védett. A szöglet után megint Sinanovic, alig lőtt mellé.

55. perc Nagy lehetőség, Kártik ugratta ki Farkast, akinek beadása hosszú volt a tisztán érkező Hornyáknak.

56. perc GÓÓÓÓL! Kovács Norbert indult el a bal oldalon, pontos beadása után Sinanovic Sinan lőtt a kapuba, 2-0.

58. perc Kovács N. indította a kiugró Sinanovicot, de mentett a kapus.

61. perc Polényi passza után Kovács N. lövése pattant szögletre. A sarokrúgás után mellé ment a fejes.

62. perc Szélpál kapott sárgát.

67. perc Bidzilya lövését fogta biztosan Jova.

70. perc Gréczi indult el, Végső mentett nagyot becsúszva.

79. perc Gréczi lövését vetődve hárította Jova.

85, perc Nagy helyzet, Cenaj szabadrúgása után Végső lőtt alig fölé. A következő támadás végén Ötvös próbálkozott, bombája elsüvített a kapu fölött.

88. perc GÓÓÓÓL! Kártik Bálint kapott labdát Jova Leventétől, végig vitte, és a kapuba lőtt, 3-0!

89. perc Papp M. lőtt alig mellé egy beadás után.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Zoran Spisljak: - Az első félidőben mindkét csapat óvatos volt, de a félidő hajrájában fontos gólt szereztünk. Bár 3-0-ra nyertünk, nem volt sima mérkőzés, meg kellett dolgoznunk a sikerért.

Schindler Szabolcs: - Az eredményt tekintve csalódott vagyok. Az első félidőben szervezettek voltunk, de 0-0-nál nagy helyzetet hagytunk ki, majd gólt kaptunk. A második félidőben kitámadtunk, és elkerülhető gólokat kaptunk, a második találat lélektanilag megfogta a csapatot, és ez döntőnek bizonyult.