Az Ajka ellen lépett pályára a Szpari. A mieinknél Kilyén Szabolcs először kezdett tétmérkőzésen.

Nyíregyháza Spartacus - Ajka 2-0 (1-0)

Balmazújváros 600 néző

Jv: Szőts Gergely (Márkus Tamás, Rózsa Dávid)

Nyíregyháza: Fejér - Kilyén, Szokol, Jánvári, Nemes - Márkus, Paku - Csörgő (Szabó 85.), Vass (Pócsik 69.), Gresó (Zamostny 61.) - Novák (Bányai 85.)

vezetőedző: Szergej Pacaj

Ajka: Horváth D. – Tóth G., Heffler T., Tar, Présinger, Csizmadia (Szűcs 78.), Lehoczky,Görgényi, Murka (Szarka 66.) Sejben (Földi 66.), Gaál (Orosz 78.)

vezetőedző: Kis Károly

A kezdőrúgást Henyusz József végzi el, aki születésnapi meglepetésként kapta ezt ajándékul.

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

8. perc Egy szöglet után Fejér ütötte ki a labdát a léc alól.

11. perc Gresó balról érkező beadása a háló tetején landolt.

14. perc Gaál közeli lövésénél nagyot védett Fejér.

21. perc Présinger lövése vágódott le Szokolról.

25. perc Csizmadia próbálkozott 16 méterről, mellé ment a labda.

27. perc Novák kapott jó labdát középen, de Tar nagyot mentett előle.

29. perc GÓÓÓÓL! Gresó Mátyás szabadrúgása után Csörgő Raul csúsztatott a kapuba. 1-0.

31. perc Gaál lőtt nagy helyzetben középről mellé.

32. perc Novák csavart mellé 18 méterről.

34. perc Jánvári kapott sárga lapot.

38. perc Egy kontránál Gaál lőtt, Nemes blokkolt.

40. perc Nemes lőtt egy csel után, egy védőről szögletre pattant a labda. A sarokrúgás után Novák fejelt fölé.

42. perc Paku lőtt félollózva kapura 17 méterről, centiket tévedett csak.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

48. perc Lehoczky kapott sárga lapot.

52. perc Márkus blokkolt egy szöglet után a kapu előtt.

55. perc Présinger kapott sárga lapot.

58. perc Szép akció végén Kilyén beadásáról maradtak le a társak középen.

70. perc Kilyén kapott sárga lapot.

71.perc Lehoczky lőtt egy eladott labda után 16 méterről mellé.

72.perc Csörgő lőtt éles szögből, Horváth nagyot védett.

73. perc GÓÓÓÓL! Zamostny Balázs kapott jó labdát a jobb oldalon Fejér Bélától, és kapásból a hosszú sarokba lőtt, 2-0.

77. perc Novák tört be a 16-oson belólre, végül passza után mentettek a védők.

83. perc Nagy labdát kapott a bal oldalon Pócsik, lövésénél bravúrral védett Horváth.

90. perc Orosz lőtt jócskán fölé kapásból.

92. perc Pócsik ment el a bal oldalon, Horváth ezúttal is nagyot védett.

Vége a mérkőzésnek, hetedik meccse után is veretlen a Szpari!

Szergej Pacaj: - Nem kezdtünk jól, aminek nem tudom az okát, fásultak voltunk. A vezetés után viszont már szervezetten futballoztunk, a védekezés stabil volt, ellenfelünknek nem volt nagy helyzete, és örülök, hogy újra győztünk.

Kis Károly: - Rendkívül csalódott vagyok, mert jól kezdtünk, és szinte a semmiből katunk gólt. A második félidőben kitámadtunk, és akkor egy hibából újra betaláltak a hazaik, eldöntve a meccset.