A rendelkezések értelmében zárt kapuk mögött kellett rendezni minden labdarúgó találkozót.

Szöveges közvetítésünk itt olvasható.

Nyíregyháza Spartacus - WKW ETO FC Győr  0-1 (0-0)

Jv: Berényi Tamás (Kovács Gábor, Baghy Csaba)

Nyíregyháza: Ásványi - Svedyuk, Végső, Pejovic, Csilus,Talabér, Kártik (Papp a szünetben),Györgyi (Gyurján 75.), Ötvös, Sinanovic (Kovács N. a szünetben), Hornyák

vezetőedző: Lengyel Roland

WKW ETO FC Győr: Horváth T. - Tömösvári (Bagi 80.), Gengeliczki, Vári, Múcska, Kovács K., Vashkeba, Kun, Kiss M., Andric (Gaál 90.), Priskin (Simon A. 87.)

vezetőedző: Kondás Elemér

1. perc A Győr kezdett.

3. perc Egy jobb oldali szabadrúgás után Talabér fejelt centikkel mellé.

6. perc ETO szöglet után nyíregyházi kontra, Tömösvári szabálytalankodott Sinanoviccal szemben, sárgát kapott. A szabadrúgást Györgyi végezte el, fogta Horváth.

10. perc Mezőnyjáték, nagy helyzet nélkül.

14. perc Balról érkezett a beadás, Priskin elől Csilus vágta ki a labdát.

15. perc Tömösvári lőtt mellé 18 méterről.

16. perc Hornyák indult, egy csel után beadta a labdát, egy győri védő kezéről pattant ki, de elmaradt a büntető.

20. perc Vendég szöglet után Ásványi ütötte ki a labdát.

25. perc Győri lehetőség, de Végső szerelt jó ütemben a 16-osnál. Majd egy középre lőtt labda után Talabérról pattant szögletre.

28. perc Ötvös adta be jobbról, Horváth kivetődve megszerezte a labdát.

34. perc Több szabálytalanság mindkét oldalon, a kapuk nem forogtak veszélyben.

37. perc Nagy helyzet, Hornyák kapott jó labdát középen, lövésébe belevetődtek, így kipattant.

40. perc Tömösvári lépett ki ziccerben középen, Ásványi nagy bravúrral, lábbal védett.

43. perc Egy szabadrúgás után Gengeliczki csúsztatott, Priskin pedig estében mellé lőtt.

Vége az első félidőnek.

46. perc Kovács érkezett Sinanovic helyett, Papp jött Kártik helyére.

49. perc Papp egy szép szóló után nagy erővel a felső lécet találta el.

50. perc Tömösvári elől Pejovic vágta ki a labdát.

54. perc Györgyi szabadrúgása után Hornyákról pattant a labda Horváth kezébe.

55. perc Hazai helyzetek, előbb Györgyi lövése pattant ki, majd Hornyák ismétlése ment mellé.

57. perc Vashkeba lövése pattant fölé. A szöglet nem volt veszélyes.

59. perc Kiss szabadrgása után Andric került helyzetbe, nagyot védett Ásványi.

63. perc Csilus akadt össze Várival, a játékvezető 11-est ítélt. Ásványi érezte a sarkot Priskin büntetőjénél, de nem háríthatott, 0-1.

68. perc Egy szabadrúgás után kipattant a labda, Svedyuk alig csavart fölé.

71. perc Priskin fordult be középen, Ásványi bravúrral hárította a közeli lövést.

77. perc Priskin lépett ki a leshatárról, Ásványi viszont megint bravúrral mentett!

83. perc Csilus kapott sárgát.

84. perc Bagi lövését fogta Ásványi.

85. perc Simon első labdaérítéséből mellé lőtt a bal oldalról.

91. perc Gyurján lőtt éles szögből kapura, mellé ment a labda, Hornyák pedig lemaradt.

92. perc Óriási helyzet maradt ki, egy indítás után Hornyák maradt üresen, de mellé lőtt.

93. perc Hatalmas tüzijáték, három szöglet a vendég kapu előtt, de gól nincs, maradt a 0-1.

Vége a mérkőzésnek.

Lengyel Roland vezetőedző, Nyíregyháza: - Az első félidőben a széltől támogatott győriek nagy nyomás alá helyezték védelmünket, fordulás után viszont kapufát lőttünk, voltak helyzeteink, ám a vezetést mégis az ETO szerezte meg büntetőből. A végén így is megvolt az esélyünk a pontszerzésre, de kihagytuk a nagy helyzetünket is.

Kondás Elemér vezetőedző ETO: - Örülök a győzelemnek, nagyon ránk fért. Több helyzetet is kidolgoztunk, a hazaiaknál viszont remekül védett a kapus, így csak egy gólt tudtunk szerezni, de ez három pontot ért. Úgy érzem a jobban játszottunk, több helyzetünk volt, és megérdemelten nyertünk.