Nem kegyelmeztek a Balmazújvárosnak a Szpari U19-s lányai, akik töretlenül menetelnek a bajnoki cím felé, amit az elhalasztott Mezőkövesd elleni bajnokin jövő hét szerdán már be is biztosíthatnak!

Nyíregyháza Spartacus FC leány U19 - Balmazújváros FC leány U19 12-3 (7-1)

Nyíregyháza: Verdes Virág,(Czvik Petra), Katona Lili,(Tóth Vanda), Böszörményi Kíra, Bartha Bianak,(Kornyitás Petra), László Kiara, Stefán Bernadett,(Kocsis Kíra), Varga Vivien, Csercsa Amanda, Barna Réka, Novák Panna,(Benedek Klaudia), Hrinkó Délia,(Bukta Bianka)

Gól: Benedek Klaudia (3), Novák Panna (3), Hrinkó Délia (2), Bukta Bianka (2), Varga Vivien (2)

Edző: Sándor Dávid, Nagy Panna

Sándor Dávid: - Higgadtan, jó ritmusban játszottunk, szép gólokat szerezve. A kapott gólok számát sokallom, de ezt megbeszéltük a mérkőzés után a lányokkal.