Útban hazafelé Szlovéniából kis kitérőt tett a Nyíregyháza Spartacus Bad Radkersburgba, ahol a hatszoros izraeli bajnok, hétszeres kupagyőztes, a korábbi magyar szövetségi kapitány Erwin Koeman által irányított Beitar Jeruzsálem volt a Szpari ellenfele.

Az első félidőben az izraeliek birtokolták többet a labdát, de vagy elkerülte a labda a kaput, vagy Menczeles hárította a próbálkozásokat. A 35. percben viszont a mieink szereztek vezetést, Hamed Yasin 25 méterről talált a kapuba, 1-0. Fordulás után kiegyenlített volt a meccs, majd a 67. percben megduplázta előnyét a Spartacus, Sigér Ákos talált a kapuba, 2-0. Több gól nem esett, a Szpari győzelemmel zárta az edzőtábort.

Nyíregyháza Spartacus FC - Beitar Jeruzsálem (izraeli) 2-0 (1-0)

Nyíregyháza: Menczeles - Herczku, Papucsek, Jánvári, Nemes - Sigér - Csörgő(Pócsik 69.), Vass, Zamostny,(Kalocsai 88.) Hamed(Gresó 79.) - Novák (Erdei 88.)

vezetőedző: Szergej Pacaj