Mosonmagyaróváron lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus a bajnokságban. Géresi Krisztián már a keretben, Myke Ramos és Toma György viszont sérülés miatt nem játszhatott. Nyíregyházáról is szép számban érkeztek szurkolók.

Credobus Mosonmagyaróvár - Nyíregyháza Spartacus 0-3 (0-3)

Mosonmagyaróvár 300 néző

Jv: Molnár Attila (Máyer Gábor, Vad Anita)

MTE: Auerbach – Simita(Végső a szünetben), Czingráber, Deák, Horváth K., Vukasovic, Radics, Papp (Csóka a szünetben), Máris (Mayer 81.), Szabó B.(Illés a szünetben), Pukhtieiev (Szendeff 81.)

Vezetőedző: Nagy Ádám

Nyíregyháza: Fejér - Baki, Temesvári, Gengeliczki, Farkas B., Kesztyűs(Sigér 87.), Nagy B., Gresó(Vass P. 60.), Nagy D.(Géresi 60.), Kovácsréti(Oláh 72.), Novák(Beke 72.)

Vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc  GÓÓÓÓL! Micsoda kezdés! A kezdő sípszó után Nagy Dominik a középkezdésből azonnal a kapuba ívelt Auerbach fölött, 0-1. Az egyik hazai szurkoló meg is jegyezte, hogy 30 éve jár meccsre, de ilyet még nem látott. Tímár Krisztián hét közben elmondta, jó lenne minél hamarabb vezetést szerezni. Ennél gyorsabban nem lehet...

9. perc Farkas ment el a jobb oldalon, mentettek a beadásánál a védők. A szöglet után Baki fejelt fölé.

14. perc Nagy Dominikot lökték el a kaputól 25 méterre. A szabadrúgás mellé ment.

20.perc Szpari szöglet után gyorsan indultak a hazaiak, Máris lépett volna ki, de a 16-oson belül Kesztyűs nagyot mentett.

25. perc KAPUFA! Szpari szöglet után Novák Csanád a kapufát találta el.

29. perc Nagy D. szabadrúgása után Baki fejelte középre a labdát, Gengeliczki érkezett, de a kapus lehúzta a labdát.

31. perc GÓÓÓL! Nagy Barnabás kapott jó labdát a bal oldalon, tökéletesen passzolt középre, Nagy Dominik pedig kapásból a jobb felsőbe bombázott 16 méterről, 0-2.

36. perc MEKKORA GÓL MEGINT! Ezúttal Kovácsréti Márk érintés nélkül csavart szögletből a kapuba, 0-3.

38. perc Ziccer, Novák labdája után Gresó került nagy helyzetbe, de védett a kapus.

Vége az első félidőnek, szép gólokkal biztosan vezet. a Szpari.

48. perc Nagy D. passza után Novák ismét a kapufát találta el, de lest is jelzett az asszisztens. Majd egy perccel később megint Novák, ezúttal Nagy B. adta be a labdát, mentettek a védők.

54. perc Gresó lőtt egy csel után, blokkolták.

65. perc Pukhtieiev lőtt a 16-oson belülről, Fejér biztosan védett.

75. perc Hazai szöglet után Czingráber fejelt mellé.

87. perc Fejér húzott le egy veszélyes beadást.

88. perc Beke kapott sárga lapot.

90. perc 2 perc a ráadás.

91. perc Beke került helyzetbe középen, de mellé lőtt szorongatott helyzetben.

92. perc Beke beadására Géresi érkezett, fejesét bravúrral tolta ki Auerbach.

Vége a mérkőzésnek, a Szpari magabiztosan győzött, három nagyon szép góllal!