A leány U-14-es bajnokság 13. fordulójában Ózd csapata vendégeskedett Nyíregyházán! Csapatunk javította múltheti botlását és magabiztos győzelmet aratott.

Nyíregyháza Spartacus Leány U-14 - Ózd VSE Leány U-14 13-0 (8-0)

Nyíregyháza: Juhász Kinga - Szalmás Vanda (Bartalos Nóra), Veres Anna (Huszár Hanna) - Poczók Kincső (Palincsár Fanni), Brekovszki Julianna, Iski Kira, Linzenbold Dorina (Törő Lara), Décsi Anna (Bálint Antónia)- Balázscsik Dóra (Szalanics Dóra)

Gól: Brekovszki Julianna (5), Szalanics Dóra (5), Törő Lara (2), Poczók Kincső

Edző: Jeddi Béla

Jeddi Béla: - Nagyszerű időben, helyenként szép játékkal, gyönyörű gólokat szerezve hoztuk le a mai mérkőzést! Gratulálok a lányoknak, mindenki maradéktalanul betartotta amit kértem tőlük! Külön gratulálok Poczók Kincső első góljához! Kellemes Ünnepeket Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek! A lányoknak pedig sok locsolót!