A Csenger ellen lépett pályára a Szpari II. a bajnokságban. Szatke Zoltán csapata elég hiányos volt betegségek, sérülések miatt, de így is remekül teljesített, és 6-1-re győzött!

Nyíregyháza Spartacus II.–Csenger 6–1 (3–1)

Nyíregyháza, v.: Pethő.

Nyíregyháza II.: Sarkadi – Czimer (Spisák), Varga, Bodnár, Kiss, Asztalos, Horváth, Szabó (Chrien), Pók, Konzili, Forgó.

Edző: Szatke Zoltán.

Csenger: Korompai – Nagy (Gere), Szedlacsek, Osváth (Katona), Popovics (Nyéki), Csorvási, Jónás, Antal, Gaál (Nagy M.), Bence (Oláj), Barcsay.

Edző: Juhász Ferenc.

Gól: Szabó, Bodnár 2-2, Korompai (öngól), Varga, illetve Barcsay.

Szatke Zoltán: – Négy idegenbeli mérkőzés után végre itthon játszottunk és szép gólokat szerezve sikerült nyernünk.

Juhász Ferenc: – Hatalmas nagy pofonba szaladtunk bele, amit a játék képe alapján meg is érdemeltünk. El kell gondolkodni mindenkinek, és ha tud, belenézni abba a bizonyos tükörbe. Gratulálok a Nyíregyházának!