Megyei rangadó várt az U19-s leány együttesünkre a soron következő bajnoki fordulóban. Egy hazai öngóllal indult a mérkőzés, majd a mi lányaink jöttek és váltották gólra a helyzeteinket, sorrendben Stefán Bernadett, Benedek Klaudia kétszer és Csercsa Amanda kétszer. A Szpari végül biztosan, 6-1-re győzött.

Kisvárda SE leány U19 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U19 1-6 (0-1)

Nyíregyháza: Verdes Virág, Bartha Bianka, Oláh Klaudia,(Kornyitás Petra), Böszörményi Kira, László Kiara,(Katona Lili), Kocsis Kira, Stefán Bernadett, Tóth Vanda, Hrinkó Délia,(Tahóczki Ildikó), Benedek Klaudia, Csercsa Amanda

Gól: Stefán Bernadett, Benedek Klaudia (2), Csercsa Amanda (2), Gyüre Emese (öngól)

Edző: Sándor Dávid

Sándor Dávid: - Az első húsz percben pontatlanul fociztunk, de aztán egyre jobban bele lendültünk a játékba. Sokkal pontosabban passzoltunk és feljavultak a labdanélküli mozgások, így sokkal többet tudtuk birtokolni a labdát és helyzetekbe kerülni, amit szép számmal ki is használtunk. Gratulálok a lányoknak, büszkék lehetnek a mai teljesítményükre!