A DVTK-t fogadta a Szpari U12-es együttese, és bár a mieink jól futballoztak, a vendégek könyörtelenül kihasználták a hibákat.

Nyíregyháza Spartacus- DVTK 0-2 (0-1)

Nyíregyháza: Simon- Novák, Villás, Majoros- Juhász, Pradlik- Uray, Kondor, Mészáros

Csere: Takács, Dudás, Mátyás, Ferkó, Király

Tudja Dávid vezetőedző: - Először is gratulálok a csapatnak, mert ma mutatták a legegységesebb arcukat egy lüktető, jó iramú mérkőzésen, egy kiváló ellenféllel szemben. Döntetlenszagú mérkőzésen 2 hibánkat kihasználta az ellenfél, de ez nem szabad, hogy megfogja a lendületünket, mert jó úton járunk, és erre a játékra lehet építenünk a jövőben. Büszke vagyok minden játékosra, aki ma lehetőséget kapott.

Az U13-as csapatok meccsén is a vendégek győztek.

Nyíregyháza Spartacus U13 - DVTK 0-3 (0-1)

Nyíregyháza: Ress - Selymes, Molnár, Sándorfi, Kovács, Nagy, Bagoly, Csubák, Bába, Melich, Volosinovszki P.

Csere: Volosinovszki G., Galicz, Bartha, Szabovcsik, Kranyik

vezetőedző: Marcsek Zoltán