A nyíregyházi szurkolók szerdán bizonyítottak. A Vác elleni találkozó hajrájában - amikor nagyon kellett a segítség - buzdították a csapatot, győzelemhez segítve a Szparit. Vasárnap újból számítunk rájuk, de nem csak mi...

Klubunk vezetése úgy döntött, hogy ezúttal a vasárnapi bajnoki teljes bevételét jótékony célra, a Nyíregyházi Gyermekjóléti Alapellátási Intézmény javára ajánlja fel. Többek között ezért is fontos, hogy minél többen jöjjenek ki a mérkőzésre. Szurkoljanak a Spartacusnak abban a tudatban, hogy közben a belépőjegy árával nemes célt szolgálnak.

A Szeged, a Szolnok és a Vác legyőzésével 9 ponttal gazdagodott a Nyíregyháza Spartacus, így a csapat a középmezőnyben megszilárdította helyét. Vasárnap viszont az élmezőnyhöz tartozó Csákvár érkezik, mely ellen szintén fontos lenne a győzelem. Buzdítsuk, támogassuk a csapatot minél többen, egy jó cél érdekében. A te jegyed is segít!

Nyíregyháza Spartacus - Csákvár, vasárnap 13.00, Városi Stadion.