Hazai környezetben lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus U16-os együttese. A mieink remekül kezdtek, Ferencz Bence már a 10. percben vezetést szerzett. Sőt, a Szpari fiatal játékosa a 23. percben megduplázta az előnyt, így a szünetben 2-0-ra a Nyíregyháza vezetett. Fordulás után viszont Gyarmati Ferenc előbb szépített, majd egyenlített is, 2-2. A 84. percben viszont Áncsán Máté megszerezte a győzelmet jelentő találatot, így a Szpari 3-2-re nyert egy izgalmas találkozón.

Nyíregyháza Spartacus U16 - KTE U16 3-2 (2-0)

Nyíregyháza: Áll - Kardos, Gincsai, Nagy D.(Enyedi), Smied- Nagy G., Áncsán, Dencs(Heidrich M.) - Tóth Cs.(Bagoly), Ferencz, Panyi

Gólszerző: Ferencz (2), Áncsán

Edző: Papp Ákos, Deme Attila

Papp Ákos vezetőedző: - Két, teljesen más félidőt produkáltunk. Az első félidőben okosan, higgadtan, megfontoltan játszottunk. Lefociztuk ellenfelünket. A második félidőben ránk jött a Kecskemét, sajnos két gólt ajándékoztunk nekik. A csapat erejét mutatja, hogy nem adtuk fel, és lélektani hátrányból is győztünk. Gratulálok minden játékosnak!