Újabb fordulót rendeztek a női NB-II-ben. A Nyíregyháza Spartacus ezúttal Vácra utazott, és már a 15. percben sikerült megszerezni a vezetést Kovács Anikó révén. Az első félidőben voltak még helyzetek, de több gól nem született. Fordulás után viszont egyenlített a házigazda Gáspár révén, de sokáig nem örülhettek, a középkezdés után, a 64. percben már ismét a Szparinál volt az előny, Kárpátfalvi Virág talált be, 1-2. Húsz perc múlva aztán megismétlődött mindez: egyenlített a Vác, de azonnal jött a válasz Tóth Cintiától, így a Spartacus végül 3-2-re győzött egy izgalmas mérkőzésen.

Vác-Deákvár SE - Nyíregyháza Spartacus 2-3 (0-1)

Nyíregyháza: Bódig - Tóth, Pekk, Barta(Bukta a szünetben), Szanyi, Bodnár, Kovács, Kárpátfalvi(Czvik Zs. 82.), Hrinkó, Boros (Nagy T. 71.), Fekete

vezetőedző: Szilágyi Krisztián