A Nyírbátorral szinte minden felkészülési időszakban találkozott a Nyíregyháza Spartacus az elmúlt években. Ezúttal a Városi Stadionban találkoztak a felek.

Nyíregyháza Spartacus – Nyírbátor 2-0 (0-0)

Városi Stadion 200 néző

Nyíregyháza: Perger – Szokol(Barna 57.p), Rubus (Dvorschák 57.p), Máté (Ur a szünetben), Kártik (Farkas a szünetben), Kónya(Ács 57.p), Tamási (Holdampf a szünetben), Vámos (Pálinkás a szünetben), Szécsi (Rezes a szünetben), Harsányi (Rudolf a szünetben), Pölöskey (Heffler 41.p)

vezetőedző: Mátyus János

Nyírbátor: Vasas – Lipcsei, Lakatos, Illés (Németh 44.p), Hornyák( Bagi a szünetben), Szabó(Terdik a szünetben), Ambrusz(Bernáth a szünetben), Boros(Kinál 83.p), Müller (Nagy 41.p), Reznek, Benkő

vezetőedző: Márton István

7. perc Szpari ziccer. Szécsi lépett ki középen egy jó labdával, de Vasas bravúrral védett.

12. perc Megint Szécsi. Ezúttal a jobb oldalon ment el, lövése centikkel ment el a kapu mellett.

17.perc Újabb nagy helyzet. Pölöskey kapott jó labdát a jobb oldalon, beadását kivágták a nyírbátori védők.

18.perc Az első bátori lehetőség, Illés beadásáról maradt le középen Reznek.

20. perc Egy szöglet után Pölöskey bólintott mellé.

21. perc Egy szép akció végén Harsányi adta be a labdát, Vámos centikkel késett le.

36. perc Harsányi lőtt éles szögből, mellé ment a labda.

37. perc Vámos-Szokol összjáték után utóbbi ívelt középre, Pölöskey jól fejelt, de Vasas bravúrral védett.

41. perc Kiállítások. Illés ugrott neki Harsányinak, majd Müller és Pölöskey is bekapcsolódott a kakaskodásba, utóbbi kettőt kiállította a játékvezető.

Véget ért az első félidő, a Szparinak sok helyzete volt, de gól nem született.

57. perc A második félidő eleje mezőnyjátékkal indult.

62. perc Egy veszélyes bátori beadás után Pálinkás tisztázott szögletre, majd Németh lövése szállt mellé.

72. perc Rudolf kapott egy labdát középen, de jó ütemben jött ki a nyírbátori kapus, és hárított.

77. perc Egy eladott labda után Heffler csavart kapura, de hárított a kapus.

79. perc Rudolf passza után Farkas lőtt, újabb védés.

80. perc Góól. Rudolf Gergely beadása után Dvorschák Gábort fejelt a kapuba, 1-0!

82. perc Két ziccer. Előbb Perger védte Bagi lövését, majd Vasas hárította Rudolf próbálkozását.

89. perc Góól.  Rezes László kapott tökéletes labdát középen, és higgadtan a kapuba gurított, 2-0!