Az első fordulóból elhalasztott találkozót pótolta kedden a Nyíregyháza Spartacus és a Debrecen U14-es leány együttese. A mieink Bartha Bianka révén szereztek vezetést az első félidőben, majd fordulás után Molnár Borbála és Balogh Virgínia is eredményes volt, így 3-0-ra nyert a Szpari.

Nyíregyháza Spartacus leány U14 - Debrecen 3-0 (1-0)

Nyíregyháza: Pótor, Nagy D., Molnár, Szalontai P., Lakatos, Benkő, Brekovszki, Balogh, Veres

Csere: Bartha, Birovecz, Lévai, Linzenbold

Fejér Márkó edző: - Küzdelmes mérkőzésen,taktikailag fegyelmezett játékkal győztünk! A siker kulcsa az volt, hogy kiválóan tudtuk semlegesíteni a Debrecen veszélyes csatárait, elől pedig brusztolós gólokat szereztünk! A mai mérkőzésen a szerencse is mellettünk volt, de ezek a lányok hétről-hétre becsületes munkát végeznek. Kedves kolléganőmnek nagyon szépen köszöni a csapat a felajánlását! Verának sok sikert kívánok mindegyik csapatánál!