Az elmúlt néhány felkészülési mérkőzésen már a csapattal tréningezett, most pedig szerződést is kapott a Nyíregyháza Spartacustól Hamed Yasin. A 20 éves, a jobb oldalon és centerként is bevethető labdarúgó korábban futballozott Kolozsváron, a Sepsiszentgyörgyben és Csíkszeredán, a román első osztály mellett a szudáni válogatottban is bemutatkozhatott. A szélső Erdélyben született, édesanyja magyar, így rendelkezik magyar papírokkal.

Új technikai vezető is érkezett a Nyíregyháza Spartacushoz. Kopjári Nándor a jövőben a Vasasnál dolgozik.

- Hat évet töltöttem a Nyíregyháza Spartacusnál, és nagyon hálás vagyok, hogy fiatalon lehetőséget kaphattam. Köszönöm a klub vezetésének, az alkalmazottaknak, a játékosoknak akikkel együtt dolgozhattam, hogy segítették a munkámat - mondta Kopjári Nándor.

A klub köszöni Kopjári Nándornak az eddigi munkát, és további sok sikert kívánunk neki! Helyét Murák László veszi át. Ő az elmúlt években a Balmazújváros technikai vezetője volt.