A bajnokságban remekül szereplő Újpestet fogadta a Szpari női csapata.

A mieink már 3-0-ra is vezettek Nagy Panna, Tóth Panna és Csábi Bianka találataival, de két góllal izgalmassá tette a hajrát a vendég együttes, ám Stefán Bernadett bebiztosította a sikert. A mieink az elsők a szezonban, akik legyőzték a fővárosiakat!

Nyíregyháza - Újpest 4:2 (1:0)

Nyíregyháza: Verdes Virág - Tóth Cintia, Paranai Enikő, Urai Bianka,Csábi Bianka(Stefán Bernadett) - Ranyhóczki Vanda, Bakó Alina, Tóth Panna(Novák Panna), Németh Kamilla(Bodnár Bianka), Balogh Panna - Nagy Panna

Vezetőedző: Benkő Balázs

Gólszerzők:Nagy Panna,Tóth Panna,Csábi Bianka,Stefán Bernadett

Benkő Balázs: - Kemény, de sportszerű mérkőzésen sikerült legyőznünk az eddig veretlen Újpestet. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk őket és nagyon bátran futballoztak a lányok. Gratulálok nekik! Köszönjük a szurkolók biztatását, remek hangulatot teremtettek.