A Sajóvölgye ellen játszott a Szpari U12-es és U13-as együttese. Mindkét csapatunk győzött!

Sajóvölgye U12 - Nyíregyháza Spartacus U12  0-7 (0-6)

Nyíregyháza: Novák Z.- Majoros, Villás, Kosztyu - Novák B., Juhász - Uray, Mészáros, Király

Pályára lépett még: Mátyás, Pankotai, Takács, Kondor

Gól: Mészáros, Uray, Majoros, Villás, Juhász 2, Király

Tudja Dávid vezetőedző: -  Az első perctől kezdve lendületesen futballoztunk, sokszor tudtunk az ellenfél védelme mögé kerülni. A második félidőben is próbáltunk ötletesen, szép játékot bemutatva játszani, de ekkor a kapu előtt már nem koncentráltunk eléggé. Összességében elégedett vagyok csapat teljesítményével.

Sajóvölgye U13 - Nyíregyháza Spartacus U13   2-3  (1-2)

Nyíregyháza: Ress- Selymes,Hegedüs,Molnár,Volosinovszki P - Bába,Bagoly,Csubák - Bartha,Kovács,Melich

Pályára lépett még: Galicz, Sándorfi, Volosinovszki G

Gól: Kovács, Bartha,Csubák

Marcsek Zoltán vezetőedző: - A mérkőzésen mezőnyfölényben játszottunk, de pontatlanságunknak köszönhetően ez helyzetekben nem mutatkozott meg. Védekezésben és támadásban sem sikerült tudásunknak megfelelően teljesítenünk. A győzelemhez gratulálok a csapatnak!