Hosszú szünet után folytatódott az U19-es leány bajnokság. A Nyíregyháza Spartacus Kazincbarcikára utazott, ahol meggyőző fölénnyel 6-1-re nyert. A mérkőzésen Varga Vivien és Benkő Kíra kétszer is betalált már az első félidőben, Benedek Klaudia szerezte az ötödik gólt. A második félidő szépséghibája, hogy egy utolsó emberként elkövettet szabálytalanságért Szondi Lillát kiállította a játék vezető, a szabadrúgást pedig Balogh Dominika belőtte. A végeredményt Szilagyi Hanna állította be egy okos megoldás után. A lányokra sűrű program vár, kedden érkezik az Újpest bajnoki mérkőzésre vasárnap pedig a Hatvan ellen zárja a bajnoki évet a Szpari.

KBSC Leány U19 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U19 1-6 (0-5)

Nyiregyhàza: Verdes Virág, Böszörményi Kíra, Oláh Klaudia(Bartha Bianka), Tóth Vanda, Kocsis Kíra, Varga Vivien, Szilagyi Hanna(Pekk Luca), Benkő Kíra(Tóth Panna), Benedek Klaudia, Csercsa Amanda(Zsigó Dalma)

Gólok: Varga Vivien (2), Benkő Kíra (2), Benedek Klaudia, Szilágyi Hanna

Edzők: Sándor Dávid, Jeddi Béla