Jászberényben lépett pályára a Szpari U14-es leány csapata. A lányok lendületesen kezdték a találkozót, és már a mérkőzés elején két gólos előnyre tettek szert. A Szpari remekül játszott, és végül jó játékkal gyűjtötte be a 3 pontot.

Tehetség SE Leány U14 - Nyíregyháza Spartacus FC Leány U14 1-3 (0-2)

Nyíregyháza: Juhász Kinga- Ligetfalvi Fáni, Barati Regina,Lalák Hanna (Zelei Ronett)- Czirják Petra(Aranyos Maja),Galyas Viktória(Vass Gabriella),Török Dóri(Szép Dorka),Kótis Anna(Kulcsár Jázmin)- Gubicz Hanka(Dudás Petra)

Gól: Czirják Petra, Gubicz Hanka, Dudás Petra

Az U16-os csapat Egerben lépett pályára.

Eger Leány U16 - Nyíregyháza Spartacus Leány U16 2-1(0-1)

Nyíregyháza: Vida, Bartalos, Takács, Törő, Linzenbold, Oláh(Kótis), Moldván, Bálint, Varga, Iski, Tóth

Gólszerző: Tóth Krisztina

Fejér Márkó edző: - Lányaink kiválóan futballoztak a jól felkészített egri csapat ellen, akik a mérkőzés fordulópontjaiból jobban jöttek ki. Sérülések miatt 10 emberrel fejeztük be a játékot,a hazai csapat edzője pedig nemes gesztust gyakorolva lehívta az egyik játékosát, köszönjük a sportszerűséget!