A Debrecent fogadta a Nyíregyháza Spartacus női együttese. A mieink százszázalékos mérleggel várhatták a találkozót, mindhárom eddigi bajnoki meccsüket megnyerték.

Az első félidőben nagy fölényben játszott a Szpari, Urai Bianka szabadrúgásánál csak centik hiányoztak a gólhoz, de a felső lécen csattant a labda. A 22. percben viszont Németh Kamilla indult el szép cselekkel, majd a kapuba bombázott, 1-0. A Spartacus az első félidőben el is döntötte a találkozót, előbb Víg Klaudia, majd Szerb Katalin volt eredményes, így a szünetben már 3-0 volt az állás. Fordulás után nem született újabb gól, így a Nyíregyháza megnyerte a mérkőzést.

Nyíregyháza Spartacus - DVSC-DEAC 3-0 (3-0)

Nyíregyháza: Pekk L - Murák-Tóth(Hrinkó), Paranai, Bodnár, Csábi(Balogh P.), Bakó, Németh(André), Ranyhóczki, Szerb(Lakatos), Urai(Tóth P.), Víg(Novák)

vezetőedző: Benkő Balázs