Gyenti Kristóf jó teljesítményt nyújtott a nyári felkészülési mérkőzéseken, a fiatal védő pedig kölcsönbe került a Nyíregyháza Spartacushoz a Debrecentől. A korosztályos válogatott, 17 éves védő az edzéseken is keményen dolgozott, ám mivel posztján többen is kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtanak, így nehéz csapatba kerülnie. Márpedig ebben a korban az egyik legfontosabb a folyamatos játék lenne, hogy fejlődjön. Ezért a Nyíregyháza Spartacus és a Debrecen megállapodott, hogy Gyenti Kristóf visszatér a Lokihoz, és a DVSC második csapatában futballozik majd a folytatásban a több játéklehetőség érdekében.

Kristófnak köszönjük az eddigi munkáját, és sok sikert kívánunk neki további pályafutásához!