Kazincbarcikán lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus leány U16-os együttese. Jól indult a mieink szempontjából a találkozó, Jeney Antónia gyorsan vezetést szerzett, majd Zsigó Dalma megduplázta az előnyt. Sőt, Dalanics Korinna is gólt lőtt, így már 3-0-ra vezettek a mieink. Az első félidőben viszont Péter Dzsenifer kétszer is betalált, így a szünetre egy gólra zárkóztak a borsodiak. Fordulás után Dalanics Korinna újra eredményes volt, 2-4, de ettől kezdve Péter pillanatai következtek, három gólt is szerzett és Madarász Laura is duplázott, így 7-4-re a Kazincbarcika győzött.

Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus leány U16 7-4 (2-3)

Nyíregyháza: Pekk Lili - Nagy D., Pekk Luca, Moravszki, Bartha, Lakatos(Kocsis), Brekovszki(Tóth), Dalanics, Zsigó, Veres, Jeney (Szalontai R.)

Edző: Sándor Dávid, Nagy Panna