A listavezető Soroksárt fogadta a második helyen álló Nyíregyháza Spartacus női csapata a bajnokság utolsó fordulójában. A találkozó kis ünnepséggel kezdődött, Murák-Tóth Cintia befejezi pályafutását, őt búcsúztatta el a csapat.

Az első félidő nem hozott gólt, fordulás után viszont a vendégek kétszer is betaláltak Molnár és Rapp révén, így 2-0-ra győztek, és feljutottak az NB-I-be, a Szpari női csapata pedig ezüstérmes lett. A lefújás előtt érdekes jelenetnek lehettünk szemtanúi, a búcsúzó és lecserélt Murák-Tóth Cintia miközben jött le a pályáról, levette a mezét, ezért pedig megkapta második sárga lapját, és kiállította a játékvezető. Cinti először kapott pályafutása során piros lapot, de csöppet sem bánta...

Nyíregyháza Spartacus női - Soroksár női 0-2 (0-0)

Nyíregyháza: Pekk L(Verdes) - Csábi(Kertész), Moravszki(Novák), Paranai, Bakó(Lakatos), Murák-Tóth, Urai, Vig(Benkő), Németh, Balogh, Szalanics(Szerb)

Vezetőedző: Benkő Balázs

Benkő Balázs: - Büszke vagyok a lányokra az idei teljesítmény miatt, csak egy csapat tudott minket legyőzni. Gratulálok nekik!