Az MTK ellen lépett pályára a bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus U17-es gárdája. A mieink az első félidő hajrájában hátrányba kerültek, majd a fővárosiak növelték is a különbséget. A 86. percben Gincsai Zoltán szépített, de a kék-fehérek elvitték a pontokat.

Nyíregyháza Spartacus U17 - MTK 1-3 (0-1)

Nyíregyháza: Áll - Enyedi, Nagy G., Panyi (Chrien), Gincsai, Tóth, Varga, Heidrich, Bagoly (Smied), Dencs (Sógor), Nagy D.

gól: Gincsai Zoltán

Lengyel Roland vezetőedző: - Bátortalanul játszottunk, keveset birtokolni a labdát, kevés helyzetet tudtunk kidolgozni. Adtunk két gólpasszt az ellenfélnek, így nem is csoda, hogy vereséggel hagytuk el a játékteret. Hazai pályán sokkal nagyobb hitre és akaratra van szükség!

Az U16-os csapat is 3-1-es vereséget szenvedett a fővárosiaktól.

Nyíregyháza Spartacus U16 - MTK 1-3 (0-2)

Nyíregyháza: Szondi - Szegedi, Czimer-Nyitrai, Szopkó, Konzili, Forgó, Jordán(Virányi), Szabó(Pásztor), Oláh, Cseh, Garda(Karácsony)

gólszerző: Cseh Norbert

vezetőedző: Balogh Zoltán