A 15. fordulóban a Várda LA együttesét fogadta a Nyíregyháza Spartacus U14-es együttese. A Kisvárda kezdett jobban, és a 13. percben vezetést szerzett. A folytatásban próbált egyenlíteni a Szpari, de az 52. percben Kancsij Artur másodszor is betalált, így a vendégek megnyerték a találkozót.

Nyíregyháza Spartacus U14 - Várda LA U14  0-2

Nyíregyháza: Barancic-Kovács - Dankó(Szalanics), Tóth, Tran Ba, Jakab, Piros, Kenéz, Pataki(Pankotai), Onder(Farkas), Bakó(Halász), Ferenczi(Hegedűs)

Papp Ákos vezetőedző: - Fizikálisan egy nagyon erős csapat ellen játszottunk. Az első félidővel kapcsolatban van egy kis hiányérzetem, akár alakulhatott volna másképpen is az eredmény, ha az utolsó passzoknál pontosabbak vagyunk. Küzdöttek becsületesen a srácok, ez ma erre volt elég. Gratulálok a vendég csapatnak.