Óriási csapás érte a nyíregyházi labdarúgást, a Spartacus hétfőn hajnalban elveszítette korábbi legendás játékosát, Czeczeli Károlyt.

Főként szabadrúgásairól volt ismert, pontos lövései után rendre gólt ünnepelhetett a közönség. Barcson született, majd futballozott Kaposváron, Egerben és a Videotonban, innen igazol Nyíregyházára ahol tagja volt a Szpari aranycsapatának, és 1978-1984 között 75 mérkőzést játszott, ezeken 11 alkalommal volt eredményes.

1975-ben a válogatottba is meghívót kapott a Bulgária elleni olimpiai selejtezőre. Pályafutása befejezése után is maradt a szabolcsi megyeszékhelyen, és ha meghívást kapott, mindig részt vett élménybeszámolókon, találkozókon. Bár sok nagy csatát megélt, a betegség őt is legyőzte. Czeczeli Károly decemberben volt 65 éves. Temetésére április 21-én kerül sor.

Isten veled, a Szpari szurkolók soha nem felejtenek el!