Dunaföldváron játszott MOL Magyar Kupa meccset a Nyíregyháza Spartacus.

FC Dunaföldvár - Nyíregyháza Spartacus 0-1 (0-0)

Jv: Nazsa Tamás(Horváth Róbert, Ring Kevin)

Dunaföldvár: Vukman - Horváth, Gál, Tóth Á(Károly 84.), Dorogi, Görög (Szedmák 34.), Kun, Frőhlich(Tóth M.75.), Molnár, Ladányi V.(Ladányi P. 84.), Bartha

vezetőedző: Varga Balázs

Nyíregyháza: Bese - Rjaskó, Tamás, Baki, Farkas B.(Gresó 61.), Toma, Sigér, Pataki(Herjeczki 38.), Vass P.(Géresi 61.), Kovácsréti (Nagy B. 61.), Myke (Novák 78.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

5. perc A Szpari birtokolja többet a labdát, az első lövés viszont a hazaiaktól érkezett, de mellé ment a labda.

8. perc A jobb oldalon vezetett ígéretes támadást a Nyíregyháza, de végül tisztáztak a védők.

9. perc Baki remek indítása után Myke került ziccerbe, de mellé lőtt.

14.perc A Szpari rúghatta az első szögletet, de kirúgták a labdát a hazaiak.

23. perc Mezőnyjáték, a kapuk nem forogtak veszélyben.

33. perc A 16-os sarkáról végezhetett el szabadrúgást a Dunaföldvár, mellé ment a lövés.

36. perc Pataki helyére Herjeczki állt be.

39.perc Myke harcolt ki szabadrúgást, Kovácsréti tekerte kapura a labdát, amelyet bravúrral szögletre ütött a kapus.

44. perc Kovácsréti baloldali beadását Vass fejelte kevéssel mellé.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

46. perc Szpari lehetőséggel indult a második félidő, de nem volt pontos a támadásbefejezés.

52. perc Több nyíregyházi lövési kísérlet, de előbb Vukman védett, majd mellé ment a labda.

53. perc Bese tolt szögletre egy éles szögből leadott lövést. A sarokrúgás után tisztáztak a mieink.

60. perc KAPUFA, Kovácsréti bombája a felső lécről pattant vissza.

60. perc Hármas csere, Géresi, Gresó és Nagy B. érkezett.

61. perc GÓÓÓÓL!!! Géresi Krisztián beállt, és első labdaérintéséből gólt lőtt, 0-1!

75. perc Több veszélyes kontrát is vezettek a mieink, de nem sikerült góllal befejezni az akciókat.

85. perc 11-ES, Büntetőhöz jutott a Szpari, Toma György harcolta ki. Novák Csanád 11-esét hárította a hazai kapus.

90. perc Hazai helyzet egy balról érkező beadás után, de fölé szállt a labda.

90. perc 3 perc a ráadás.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari, és továbbjutott a MOL Magyar Kupában!

Tímár Krisztián: - Amiért jöttünk, hogy továbbjussunk, az sikerült. Ha kihasználjuk a helyzeteinket, akkor korábban eldönthettük volna a mérkőzést, ezen a területen van hiányérzetem. De mostantól a Gyirmót elleni bajnokira koncentrálunk.