Csapkodó játékkal kezdődött a mérkőzés, amelyből a vendégek jöttek ki jobban, a 15. percben Kocsis Kira szerzett gólt (0:1). A Szpari kezdeményezett többet, a hazaiak a védekezésre fektették a hangsúlyt. A 30. percben azonban egy előrevágott labdát Bajza Kata váltott gólra (1:1). A második félidőben mindkét oldalon akadtak lehetőségek. A Szpari két ziccert is elpuskázott, míg a hazaiak elfutásainál Czvik Petra állta a sarat, így maradt a döntetlen a végére.

Astra-ALEF HFC - Nyíregyháza Spartacus leány U16 1-1 (1-1)

Nyíregyháza: Czvik- Oláh, Kornyitás, Kemenyiczki, Szalontai Panna (Szalontai Hajnalka)- Tóth, Tuza, Németh, Böszörményi- Kocsis, Katona

Benkő Balázs edző: - Lassan, pontatlanul játszottunk ma. Többet birtokoltuk a labdát ellenfelünknél, de ellentámadásaik veszélyesek voltak. A gólokon kívül mindkét oldalon voltak lehetőségek. Igazságos döntetlen született.