A Pécset fogadta a bajnokságban a Szpari U16-os csapata. A 20. percben egy remek szögletet követően Enyedi Péter érkezett nagyszerűen, és a kapuba bólintotta a labdát. Sajnos a 65. percben egy buta hiba után Szűcs Donát egyenlített, így 1-1 lett a végeredmény.

Nyíregyháza Spartacus U16 - PMFC 1-1 (1-0)

Nyíregyháza Spartacus: Tóth D, - Kardos, Gincsai, Enyedi, Smied – Nagy G., Áncsán, Dencs (Sógor) – Bagoly (Tóth Cs.), Ferencz, Blahuth (Heidrich M.)

Edző: Papp Ákos, Deme Attila

Gólszerzők: Enyedi

Papp Ákos vezetőedző: - Erős fizikumú, jól játszó csapat ellen játszottunk. Az eredményt illetően csalódott vagyok. Győzelmet érdemeltünk volna. Sokat tettünk érte, uraltuk a mérkőzést, jobbak voltunk ellenfelünknél. Egy buta gólt kaptunk, tanulni kell belőle mindenképpen. A befejezéseknél hatékonyabbnak kell lenni, és lezárni az ilyen mérkőzéseket. Összességében büszke vagyok a srácokra!