A tabella listavezetője, az ETO FC Győr érkezett bajnoki mérkőzésre Nyíregyházára. A Szpari remek játékkal, bravúros győzelmet aratott!

13. perc: A Győr kapujától 25 méterre oldalszabadrúgást végzett el Rácin Rosztiszlav. Élesen belőtt beadására Hunyadi Bence érkezett a hosszú saroknál, fejese megpattant, és Erdei Martin sodort be a labdát a Győr kapujába. 1-0

14. perc: Sztankó Dávid a bal oldalon indította a keresztbe beinduló Tangel Lászlót, aki egy átvétel után ballal kilőtte a hosszú sarkot. 2-0

44. perc: Erdei Martin a vendégcsapat védői között lépett ki egy labdával. A tizenhatoson belül csak szabálytalanul tudtál megállítani. A vendégek védőjét, Karvai Mátét a játékvezető kiállította. A megítélt büntetőt nem tudtuk gólra váltani.

67. perc: A vendégek védője, Pereira ütés miatt piros lapot kapott.

79. perc: Batta Gergő remek keresztlabdájával a jobb oldalon Tangel László indult meg a Győr kapuja felé. 15 méteres labdavezetés után lövésre szánta el magát. Lövése megpattant a kimozduló kapuson, a labda a támadást kísérő Erdei Martin elé került, aki a kapuba lőtt, 3-0.

Nyíregyháza Spartacus BJLA U19 – ETO FC Győr U19  3-0 (2-0)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács Zsombor, Gincsai Zoltán, Hunyadi Bence, Tagai András, Gyüre András (Vámos Gergő 73’), Szabó Bálint, Sztankó Dávid (Szende Bálint 59’), Gönczör Róbert (Batta Gergő 77’), Tangel László, Erdei Martin

Edzők: Csernijenko Ruszlán, Gyurovics Zsolt

Gólszerző: Erdei Martin 13.,79, Tangel László 14.,

Csernijenko Ruszlán: - Jó iramú, lendületes mérkőzést játszottunk az ETO FC Győr ellen. A csapat az I. félidőben remek futballt mutatott be. A gólokon kívül 11-est is kiharcoltunk, valamint tiszta helyzetben a kapusra vezetve tovább növelhettük volna előnyünket. Ezekkel a lehetőségekkel lezárhattuk volna a mérkőzést már az első 45 percben. A II. félidőben is stabil játékot produkált a csapat, sikerült előnyünket tovább növelni. A mérkőzést irányítva szép győzelmet szereztünk egy kombinatív játékot játszó, és jó erőkből álló ETO FC Győr ellen. Gratulálunk az egész csapatnak!