U16-os leány csapatunk idegenben folytatta szereplését a bajnokságban, az ellenfél az örök rivális Debrecen volt. Az őszi mérkőzéshez hasonlóan ezúttal is a Szpari lányainak akarata érvényesült a mérkőzés során. Csapatunkban Brekovszki Julianna mesterhármast szerzett, Zsigó Dalma és Jeney Antónia egyaránt duplázni tudott, míg vendég oldalon csak a szépítés jött össze a második félidőben, Fodó Karolina révén.

DVSC DEAC leány U16 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 1-7 (0-6)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Bartha Bianka,(Barna Réka), Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca, Moravszki Hanna, Brekovszki Julianna, Linzenbold Dorina, Szalanics Dóra, Jeney Antónia, Zsigó Dalma

Gól: Brekovszki Julianna (3), Zsigó Dalma (2), Jeney Antónia (2)

Edző: Sándor Dávid

Sándor Dávid: - Az első félidőben nagyon jól játszottunk, sok szép támadást vittünk végig és kerültünk gólhelyzetbe, a kapu előtt sikerült higgadnak maradni. A második félidő pontatlanabbra sikerült, hiányoztak a jó utolsó passzok, és a higgadt befejezés. Összességében jól dolgoztak a lányok, jár nekik a dicséret.