A Spartacus U19-s leány csapata is első tavaszi bajnoki mérkőzését játszotta hazai környezetben. Lányaink nagy fölényben játszottak végig a mérkőzésen, Benedek Klaudia, Kocsis Kíra, Stefán Bernadett egyaránt mesterhármast szerzett. A vendég oldalon Szilágyi Hanna nagyszerű szabadrúgás gólt lőtt, és szerezte meg a vendégek becsületgólját.

Nyíregyháza Spartcus FC leány U19 - Csenger FC leány U19 12-1 (5-1)

Nyíregyháza: Czvik Petra, Tóth Vanda, Böszörményi Kíra, Lakatos Zsanett, László Kiara,(Katona Lili) Kocsis Kíra, Stefán Bernadett, Hrinkó Délia,(Csercsa Amanda) Barna Réka,(Szalontai Réka), Benedek Klaudia, Varga Vivien,(Novák Panna)

Gól: Stefán Bernadett (3), Kocsis Kíra (3), Benedek Klaudia (3), Varga Vivien, Barna Réka, Csercsa Amanda

Edzők: Sándor Dávid, Nagy Panna

Sándor Dávid: - Idegesen, kapkodva, pontatlanul kezdtük a mérkőzést, sok hibával játszottunk a mérkőzés során. Játékban ennél sokkal többre képesek a lányok, ezt már bizonyították, betudhatjuk mindezt az  első mérkőzésnek. A nagyarányú győzelemhez gratulálok a lányoknak! További sok sikert a Csengernek!