Újabb játékosnak adhatta át a Szpari mezét Szűcs Mihály, a Nyíregyháza Spartacus sportigazgatója.

Fodor Ferencnek nem ismeretlen a piros-kék dressz, a 2014/2015-ös idényben 24 tétmeccsen szerepelt a csapatban, és két gólt szerzett.  Korábban tagja volt az U21-es válogatottnak, az előző idényben pedig Kisvárdán játszott, de a szabolcsi megyeszékhelyen lakott, így nem szakadt el Nyíregyházától.

- Hazatértem. Nyíregyháza a második otthonom! A klub, az itt dolgozók, a csapattársak is ismerősök, és nagyon örülök, hogy itt folytathatom. Bár kerestek élvonalbeli csapattól és az MTK-tól is, az itt töltött egy év és a szakmai stáb a Szpari mellett szólt. Nagyon remélem, hogy sikeres szezonunk lesz, rajtam nem múlik majd – mondta a védőként és középpályásként is bevethető labdarúgó.

Fodor Ferenccel két éves szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus.