Egy jó formában lévő csapat vendége lesz a Merkantil Bank Liga következő fordulójában a Nyíregyháza Spartacus. A Budaörs legutóbbi három bajnokiját megnyerte, Márkus Tibor együttese - a tréner játékosként focizott Nyíregyházán - a Pécs, a Soroksár és a Dorog ellen is győzött. Ráadásul gólt sem kapott, így a második helyen áll a tabellán.

Vasárnap kilencedik alkalommal találkozik a két gárda, az eddigi mérleg kiegyenlített: 3 Spartacus sikerrel szemben 3 budaörsi győzelem van, két alkalommal döntetlen lett a vége. A házigazdánál Petneházi Márk futballozott a Szpariban, ő több játékoshoz hasonlóan a nyáron érkezett a Budaörshöz.

Érkezők: Czár Richárd (MTE 1904), Halmai Ádám (Mol Fehérvár – kölcsönbe), Horváth Roland (Budafoki MTE), Kovács Péter (Debreceni VSC – ismét kölcsönbe), Lefler Benjamin (Vác, szabadon igazolhatóként), Nyári Patrik (Fehérvár – kölcsönbe), Petneházi Márk (III. Kerületi TVE), Petró Balázs (Sárvár), Sajbán Miklós (Mezőkövesd – kölcsön után végleg), Tamás Olivér (ukrajnai, Mol Fehérvár – kölcsönbe), Végh Gábor (NK Nafta Lendava – Szlovénia), Zeke Márió (Mol Fehérvár – kölcsönbe)

Távozók: Bakos Szabolcs (III. Kerületi TVE), Fehér-Kaplár Zsombor (Biatorbágy – kölcsönbe), Forgács András (FC Dabas), Medgyes Sinan (Budafoki MTE), Molnár Bence (Érd – kölcsönbe), Ódé Norbert (Vác FC), Stieber András (Újpest FC), Szabó Bálint (Mol Fehérvár – kölcsönből vissza, onnan Paks, onnan Kaposvár – kölcsönbe), Tóth Keve (BVSC – kölcsönbe), Varasdi Dániel (MTK Budapest – kölcsönből vissza)

A vasárnapi mérkőzést Tatabányán rendezik, és 14.30-kor kezdődik az összecsapás.