Tavaszi első fordulóját játszotta hazai környezetben U16-s leány csapatunk. A mérkőzés teljes egészét a hazai lányok irányították. Félidőnként 3-3 gólt szerezve magabiztos sikert arattak a tavaszi nyitányon.

Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 - Airnergy FC leány U16 6-0 (3-0)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Bartha Bianka, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca, Moravszki Hanna, Linzenbold Dorina,(Szalontai Panna), Brekovszki Julianna, Zsigó Dalma, Szalanics Dóra, Jeney Antónia

Gól: Brekovszki Julianna (2), Szalanics Dóra, Jeney Antónia, Pekk Luca, (Nyemecz Kitti öngól)

Edzők: Sándor Dávid, Nagy Panna

Sándor Dávid: - Már nagyon várták a lányok az első tavaszi bajnoki mérkőzést. Hátul nagyon stabilak voltunk, türelmesen járattuk a labdát, középpályán jó helyeken vettük fel a labdákat, gyorsan át jutottunk az ellenfél térfelére. A támadó harmadban van hiányérzetem, többször kapkodtunk vagy rossz döntéseket hoztunk, a jövőben ezen a téren fejlődnünk kell. Jár a dicséret a lányoknak mert sok olyan dolgot láttam amit az edzésen gyakoroltunk.