A DVTK-t fogadta a Városi Stadion műfüves pályáján a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es együttese.

A találkozó elején a vendégek léptek fel támadólag, gólt azonban a Szpari szerzett egy látványos kontra végén. Ferencz Bence vette le a labdát a 16-osnál, majd egy szép csellel becsapta védőjét, és a kapuba lőtt, 1-0. Szűk negyedórával később viszont egyenlített a Diósgyőr, de mégis a Szpari mehetett előnnyel pihenni, mert a 45. percben Ferencz Bence megszerezte második gólját, 2-1. Fordulás után szinte azonnal jött a második DVTK gól, de Oláh Benjámin az 50. percben harmadszor is a mieinket juttatta előnyhöz, 3-2. Végül mégis be kellett érni egy ponttal, mert a 73. percben egyenlítettek a borsodiak, így 3-3 lett a végeredmény, ami annak tükrében, hogy sok volt a hiányzó, remek eredmény!

Nyíregyháza Spartacus-BJLA U17 - DVTK U17 3-3 (2-1)

Nyíregyháza: Áll - Enyedi, Varga (Bagoly), Gincsai, Ferencz, Heidrich, Tóth (Blahuth), Oláh, Smied, Panyi, Nagy D.

Edző: Ambrusz Árpád

gól: Ferencz(2), Oláh